• cvv zwervers 9
 • cvv zwervers 7
 • cvv zwervers 4
 • cvv zwervers 23 2 3
 • cvv zwervers 5
 • cvv zwervers slide6
 • cvv-zwervers-slide4
 • cvv zwervers slider5
 • cvv zwervers slider15
 • cvv zwervers 18 1
 • cvv zwervers slider6
 • cvv zwervers 2
 • cvv zwervers 23 2 1
 • cvv zwervers 5
 • cvv zwervers 18 2
 • cvv zwervers slider7
 • cvv zwervers slider12
 • cvv zwervers 10
 • cvv zwervers 6
 • cvv zwervers slider11
 • cvv zwervers slider8
 • cvv zwervers slider13
 • cvv zwervers 3
 • cvv zwervers slider10
 • cvv zwervers 23 2 2

v.v. Capelle bedankt CVV Zwervers!

Gisteren is de wedstrijd v.v. Capelle - Magreb'90 gespeeld op ons sportpark. Helaas verloor v.v. Capelle met 1-0. Vanmorgen ontvingen we namens het bestuur van v.v. Capelle onderstaande mail. Uiterst attent en sportief. Ook al zijn onze clubkleuren anders toch hoor je zo met elkaar om te gaan en elkaar te helpen als dat nodig is. We hebben dat graag gedaan.

Ger Jacobs

 

Ger,
Namens ons Bestuur, TC, Staf en de Selectie van Capelle 1, wil ik jullie hartelijk bedanken voor het beschikbaar stellen van de accommodatie en bedanken voor de geweldige medewerking van alle vrijwilligers, personeel en het bestuur van c.v.v. Zwervers. We zijn uiterst vriendelijk door iedereen ontvangen en hebben alle medewerking van de mensen van c.v.v. Zwervers mogen ontvangen en daarvoor een groot compliment aan hen.
Nogmaals dank voor jullie geweldige medewerking, aan één ieder van c.v.v. Zwervers persoonlijk, die het mogelijk heeft gemaakt dat deze wedstrijd uitgespeeld kon worden. Aan jullie heeft het in ieder geval niet gelegen, dat de punten niet in Capelle a/d IJssel zijn gebleven.
ps. wij hebben ook een stukje op onze website geplaatst wellicht willen je dit ook doen om iedereen te bedanken voor zijn of haar medewerking namens v.v. Capelle.

https://www.vvcapelle.nl/1/388/cvv-zwervers-bedankt-/


Met vriendelijke groet,
Kees Twigt
Secretaris Voetbalvereniging Capelle

CVV Zwervers wordt mede mogelijk gemaakt door:

 • 100voetbal2
 • Logo_de_Terp_nieuw
 • Niessink
 • RIEG logo RGB
 • Van Delft_Infra
 • Van-Steensel-Assurantin-624x241
 • colorconcepts
 • de-hypotheker
 • den-ouden
 • het hooghe water
 • logodaasluis
 • logoeticoll
 • logojupiler
 • yoursite

Couwenhoekseweg 1
2904 XZ Capelle aan den IJssel

Postbus 722
2900 AS Capelle aan den IJssel

Telefoon: 010-4502715 (uitsluitend van maandag t/m donderdag na 18 uur en op zaterdag en zondag)

Email:

Heeft u vragen of suggesties voor onze website?
Mail de webmaster