Steun Oekraïne Doneer aan Giro 555

Wie is wie

Dagelijks bestuur

Ger Jacobs

Voorzitter
06 53547571

Edgar Ruijgers

Penningmeester
06 13175499

Jan Verhoeven

Secretaris
06 20432853

Ronald Streijl

Jeugdvoorzitter
06 51322821

Jeugdbestuur

Ronald Streijl

Jeugdvoorzitter
06 51322821

Michael Groeneweg

Hoofd opleidingen, selectieteams, 1e teams leeftijdscategorie en MCL
06 48176439

Patrick van Rijn

Coördinator JO19 t/m JO13-teams (recreatieve teams) en Coördinator meidenteams
06 38142947

Omar Sonder

Coördinator JO12 t/m JO8 (recreatieve teams)
06 55555781

Technische commissie

Rob Naaktgeboren

Herenselectie
06 23978190

Michael Groeneweg

Hoofd Opleiding
06 48176439

Ronald Streijl

Jeugdvoorzitter
06 51322821

Jan Verhoeven

Recreatieve senioren en secretaris
06 20432853

Ger Jacobs

Voorzitter overleg
06 53547571

Wedstrijdcommissie

Jan Hadders

Jeugd, senioren en G-afdeling Oefenwedstrijden en toernooien
06 50281942

Kees Zwager

Jeugd, senioren en G-afdeling
-

Piet Dammers

Materiaal en ondersteuning
-

Irene Elsink

Algemeen/wasvrouw en schoonmaak
-

Scheidsrechterscoördinatie

Jeroen Burghoorn

Jeugd/Recreatieve Senioren/G-voetbal
06 12729281

Cor Kortlever

Jeugd/Recreatieve Senioren/G-voetbal
06 34997394

Jan Hadders

Jeugd/Recreatieve Senioren/G-voetbal
06 50281942

Egbert Hadders

Heren-selectie en U13 CUP
06 22656318

Ledenadministratie

Martha Roos

Ledenadministratie
Alleen via e-mail bereikbaar

Patrick van Rijn

Ledenadministratie
Alleen via e-mail bereikbaar

Normen- & Waardencommissie

Zinho Schelkers

Coördinator Normen & Waarden commissie
06 36166310

Mark Santcroos

Coördinator Normen & Waarden commissie
06 22604942

Kantine & keuken

Dick Koolmees

Coördinator Kantine
06 24764110

Sabine van Riet

Coördinator Keuken
06 21445943

Ron van der Windt

Kantine/Keuken
-

Danny van Riet

Kantine/keuken
-

Mona Ullersma

Keuken
-

Fleur Meeder

Keuken
-

Joyce Kruithof

Kantine/Keuken
-

Kim St Jago

Kantine/Keuken
-

Rute Vroom

Kantine/Keuken
-

Jessica Koolmees

Kantine/Keuken
-

Hans Streijl

Facilitair
-

Sponsorcommissie

Kees Seip

Voorzitter
06 53287093

Ger Jacobs

Algemeen
06 53547571

Christa Streijl

Contractbeheer en financiën
06 44220060

Hans de Heij

Algemeen
06 51780595

Terrein & Onderhoud (T&O)

Hans van Meer

Coördinatie T&O
06 52316102

Wim de Jong

Algemeen T&O
-

Jan van Londen

Algemeen T&O
06 18559728

Jan Sala

Algemeen T&O
-

Rob de Bruijne

Algemeen T&O
06 14792452

Wout Visser

Algemeen T&O
-

Arie de Bruin

Algemeen T&O
-

Fred Batist

Gebouw
06 12109473

Jack Feleus

Algemeen T&O
-

Piet Dammers

Algemeen T&O
-

Wim Wiggers

Algemeen T&O
-

G-Commissie

Edgar Ruijgers

G-Voetbal
06 13175499

Kledingcommissie

Astrid Meeder

Kledingcommissie

Marjo Hursepuny

Kledingcommissie

Mariska de Man

Kledingcommissie

Marja Luneburg

Kledingcommissie

Betty Verkaik

Kledingcommissie

U13 CUP commissie

Ton Grosjean

Coördinator U13 CUP
06 53474373

Stephan Schilder

Coördinator teams U13 CUP
06 24742878

Arthur Roza

Algemeen
06 44340662

Martin Luneburg

Facilitaire zaken
06 30950240

Hans de Heij

Sponsoring/logistiek
06 51780595

Kees Seip

Sponsoring/logistiek
06 53287093

Michelle Luneburg

Algemeen
06 29588458

Cor Kortlever

Facilitaire zaken
-

Website en webmaster

Webmaster

Website en webmaster

Sponsoren

  • Bezoekadres

  • Couwenhoekseweg 1

  • 2904 XZ Capelle aan den IJssel

  • Postadres

  • Postbus 722

  • 2900 AS Capelle aan den IJssel

Powered by