Wie is wie
Dagelijks bestuur
Ger Jacobs
Voorzitter
06 53547571
Edgar Ruijgers
Penningmeester
06 13175499
Jan Verhoeven
Secretaris
06 20432853
Ronald Streijl
Jeugdvoorzitter
06 51322821
Jeugdbestuur
Ronald Streijl
Jeugdvoorzitter
06 51322821
Michael Groeneweg
Hoofd opleidingen
06 48176439
Patrick van Rijn
Coördinator JO14 t/m JO19-teams en Coördinator meidenteams
06 38142947
Omar Sonder
Coördinator JO8 t/m JO11 en Mini's (MCL)
06 55555781
Robert Eckmeyer
Coördinator JO11 t/m Jo13-teams
06 11837966
Henri van Zeist
Hoofd opleidingen
06 18310363
Technische commissie
Rob Naaktgeboren
Herenselectie
06 23978190
Michael Groeneweg
Hoofd Opleiding
06 48176439
Ronald Streijl
Jeugdvoorzitter
06 51322821
Jan Verhoeven
Recreatieve senioren, secretaris en dames (30+)
06 20432853
Ger Jacobs
Voorzitter overleg
06 53547571
Wedstrijdcommissie
Jan Hadders
Jeugd, senioren en G-afdeling Oefenwedstrijden en toernooien
06 50281942
Kees Zwager
Jeugd, senioren en G-afdeling
-
Piet Dammers
Materiaal en ondersteuning. Schoonmaak.
-
Irene Elsink
Algemeen/wasvrouw en schoonmaak
-
Scheidsrechterscommissie
Cor Kortlever
Scheidsrechterscoördinatie
06 34997394
Jan Hadders
Wedstrijdsecretariaat
06 50281942
Egbert Hadders
Heren-selectie, U13 CUP en SOM
06 22656318
Yiu Wah Kwok
Registratie vergoedingen
Mark Groeneweg
Tuchtzaken/incidenten/spelregels
06 46167287
Ledenadministratie
Martha Roos
Ledenadministratie
Alleen via e-mail bereikbaar
Patrick van Rijn
Ledenadministratie
Alleen via e-mail bereikbaar
Normen- & Waardencommissie
Zinho Schelkers
Coördinator Normen & Waarden commissie
06 36166310
Mark Santcroos
Coördinator Normen & Waarden commissie
06 22604942
Kantine & keuken
Dick Koolmees
Coördinator Kantine
06 24764110
Joyce Kruithof
Coördinatrice keuken
Ron van der Windt
Kantine/Keuken
Danny van Riet
Kantine/keuken
Amar Kramer
Kantine
John Kruithof
Kantine/keuken
Kim St Jago
Kantine/Keuken
Sara Tilli
Keuken
Christa Streijl
Kantine
Jessica Koolmees
Kantine/Keuken
Hans Streijl
Facilitair
Sponsorcommissie
Kees Seip
Voorzitter
06 53287093
Ger Jacobs
Algemeen
06 53547571
Christa Streijl
Contractbeheer en financiën
06 44220060
Hans de Heij
Algemeen
06 51780595
Terrein & Onderhoud (T&O)
Hans van Meer
Coördinatie T&O
06 52316102
Wim de Jong
Algemeen T&O
-
Jan van Londen
Algemeen T&O
06 18559728
Jan Sala
Algemeen T&O
-
Rob de Bruijne
Algemeen T&O
06 14792452
Wout Visser
Algemeen T&O
-
Arie de Bruin
Algemeen T&O
-
Fred Batist
Gebouw
06 12109473
Jack Feleus
Algemeen T&O
-
Piet Dammers
Algemeen T&O
-
Wim Wiggers
Algemeen T&O
-
G-Commissie
Edgar Ruijgers
G-Voetbal
06 13175499
Kledingcommissie
Astrid Meeder
Kledingcommissie
Marjo Hursepuny
Kledingcommissie
Carmen Doest
Kledingcommissie
Marja Luneburg
Kledingcommissie
Betty Verkaik
Kledingcommissie
U13 CUP commissie
Ton Grosjean
Coördinator U13 CUP
06 53474373
Stephan Schilder
Coördinator teams U13 CUP
06 24742878
Arthur Roza
Algemeen
06 44340662
Martin Luneburg
Facilitaire zaken
06 30950240
Hans de Heij
Sponsoring/logistiek
06 51780595
Kees Seip
Sponsoring/logistiek
06 53287093
Michelle Luneburg
Algemeen
06 29588458
Cor Kortlever
Facilitaire zaken
-
Website & Socials (Facebook/Instagram)
Bart Jacobs
Website en webmaster
Kimberley Naaktgeboren
Facebook & Instagram