Knappe overwinning Zwervers-1, onnodige nederlaag Zwervers-2
Gepubliceerd: zondag 28 september 2025 | 9:51
Zaterdag 27 september stond de eerste thuiswedstrijd van Zwervers op het programma, tegenstander was Hellevoetsluis, dat vorige week had gewonnen met 2-1 van De Zwerver uit Kinderdijk.
Na 3 minuten ging het echter al mis voor Zwervers. Het was Neil Overheid die voor de bezoekers de 0-1 scoorde. Maar Zwervers pakte de draad met goed voetbal weer op en het was in de 13e minuut spits Aaron Hoogendijk die de gelijkmaker wist te scoren. In de 33e minuut was het Samir Hattit die vanaf zijn geliefde linkerkant naar binnen kwam en met een knap schot de 2-1 wist te scoren. Met minuut 45 op het scorebord ging iedereen er vanuit dat dit ook de ruststand zou zijn. Maar helaas. In de 2e minuut van de extra tijd was weer Neil Overheid die voor Hellevoetsluis de 2-2 ruststand bepaalde.
Na de rust pakte de Zwervers de draad weer op met prima voetbal. In de 55e minuut scoorde Jaro van de Pol met een bekeken lob de 3-2 voor Zwervers. En nog geen vijf minuten later was het de ingevallen Shamar Berggraaf, die Samir Hattit helemaal vrij zag staan en aanspeelde. En ook nu was Samir scherp in de afwerking en schoot de bal onhoudbaar binnen, 4-2. Met nog 30 minuten te spelen leek dit een veilige marge.
Maar Hellevoetsluis speler Neil Overheid maakte in minuut 72 nog zijn derde doelpunt 4-3. Dat gaf Hellevoetsluis weer wat moed en wisselde drie keer en werd het voor Zwervers nog even billenknijpen. Keeper Jordy Godijn redde vlak voor tijd de volle winst door een schitterende redding na een schot van Hellevoetsluis.
Maar Hellevoetsluis speler Neil Overheid maakte in minuut 72 nog zijn derde doelpunt 4-3. Dat gaf Hellevoetsluis weer wat moed en wisselde drie keer en werd het voor Zwervers nog even billenknijpen. Keeper Jordy Godijn redde vlak voor tijd de volle winst door een schitterende redding na een schot van Hellevoetsluis.
Het was al met al een leuke en sportieve wedstrijd waarin met vlagen goed werd gespeeld en waarbij zeker de neutrale toeschouwer (als die er al waren) met 7 doelpunten heeft genoten.
Scheidsrechter Yannick Mahieu uit Alphen aan de Rijn, floot een prima wedstrijd.
Volgend weekend is Zwervers vrij en speelt donderdagavond een oefenwedstrijd tegen VFC uit Vlaardingen. Aanvang op Sportpark Couwenhoek is 20:30 uur.
Op zaterdag 10 oktober speelt CVV Zwervers thuis tegen De Zwerver.
Op zaterdag 10 oktober speelt CVV Zwervers thuis tegen De Zwerver.
CVV Zwervers: Yordi Godijn, Damian Muller, Niels Ambtman, Jason Santos Sint Aubyn, Desley Swinkels, Levron Raphael, Jaro van de Pol (Killy Olbina), Dylan Veenvliet (Shamar Berggraaf); Samir Hattit (Jaell Marengo), Aaron Hoogendijk (Joey Gomes) en Gil Vandamme
Man of the Match: Twee spelers eindigde gelijk met 14 punten. Samir Hattit en Gil Vandamme. De voorzitter van de jury riep Gil Vandamme tot winnaar uit.

Onnodig verlies Zwervers-2
Na een prima eerste helft ging Zwervers de rust in met een 1-0 voorsprong. Alex Naaktgeboren schoot een vrije trap uitstekend en onhoudbaar binnen. Daarna kreeg Zwervers nog verschillende kansen om de voorsprong te vergroten maar verzuimde om te scoren.
Smitshoek bleef daardoor in de wedstrijd en had in de tweede helft zelfs het betere van het spel. Zwervers speelde tempoloos, rommelig en had veel onnodig balverlies. Smitshoek profiteerde daarvan en wist twee keer te scoren. Eindstand 1-2.
Zwervers-2 speelt aanstaand weekend uit tegen Slikkerveer-2. Aanvang 11:45 uur.





















