Skip to main content

Who is who

Executive Committee

Ger Jacobs

Voorzitter
06 53547571

Edgar Ruijgers

Penningmeester
06 13175499

Jan Verhoeven

Secretaris
06 20432853

Ronald Streijl

Jeugdvoorzitter
06 51322821

Youth board

Ronald Streijl

Jeugdvoorzitter
06 51322821

Michael Groeneweg

Hoofd opleidingen
06 48176439

Patrick van Rijn

Coördinator JO14 t/m JO19-teams en Coördinator meidenteams
06 38142947

Omar Sonder

Coördinator JO8 t/m JO11 en Mini's (MCL)
06 55555781

Robert Eckmeyer

Coördinator JO11 t/m Jo13-teams
06 11837966

Henri van Zeist

Hoofd opleidingen
06 18310363

Technical committee

Rob Naaktgeboren

Herenselectie
06 23978190

Michael Groeneweg

Hoofd Opleiding
06 48176439

Ronald Streijl

Jeugdvoorzitter
06 51322821

Jan Verhoeven

Recreatieve senioren, secretaris en dames (30+)
06 20432853

Ger Jacobs

Voorzitter overleg
06 53547571

Competition committee

Jan Hadders

Jeugd, senioren en G-afdeling Oefenwedstrijden en toernooien
06 50281942

Kees Zwager

Jeugd, senioren en G-afdeling
-

Piet Dammers

Materiaal en ondersteuning. Schoonmaak.
-

Irene Elsink

Algemeen/wasvrouw en schoonmaak
-

Referee coordination

Cor Kortlever

Scheidsrechterscoördinatie
06 34997394

Jan Hadders

Wedstrijdsecretariaat
06 50281942

Egbert Hadders

Heren-selectie, U13 CUP en SOM
06 22656318

Yiu Wah Kwok

Registratie vergoedingen

Mark Groeneweg

Tuchtzaken/incidenten/spelregels
06 46167287

Membership administration

Martha Roos

Ledenadministratie
Alleen via e-mail bereikbaar

Patrick van Rijn

Ledenadministratie
Alleen via e-mail bereikbaar

Standards & Values ​​Committee

Zinho Schelkers

Coördinator Normen & Waarden commissie
06 36166310

Mark Santcroos

Coördinator Normen & Waarden commissie
06 22604942

Canteen & kitchen

Dick Koolmees

Coördinator Kantine
06 24764110

Joyce Kruithof

Coördinatrice keuken

Ron van der Windt

Kantine/Keuken

Danny van Riet

Kantine/keuken

Amar Kramer

Kantine

John Kruithof

Kantine/keuken

Kim St Jago

Kantine/Keuken

Sara Tilli

Keuken

Christa Streijl

Kantine

Jessica Koolmees

Kantine/Keuken

Hans Streijl

Facilitair

Sponsor committee

Kees Seip

Voorzitter
06 53287093

Ger Jacobs

Algemeen
06 53547571

Christa Streijl

Contractbeheer en financiën
06 44220060

Hans de Heij

Algemeen
06 51780595

Terrain & Maintenance (T&M)

Hans van Meer

Coördinatie T&O
06 52316102

Wim de Jong

Algemeen T&O
-

Jan van Londen

Algemeen T&O
06 18559728

Jan Sala

Algemeen T&O
-

Rob de Bruijne

Algemeen T&O
06 14792452

Wout Visser

Algemeen T&O
-

Arie de Bruin

Algemeen T&O
-

Fred Batist

Gebouw
06 12109473

Jack Feleus

Algemeen T&O
-

Piet Dammers

Algemeen T&O
-

Wim Wiggers

Algemeen T&O
-

G-Committee

Edgar Ruijgers

G-Voetbal
06 13175499

Clothing committee

Astrid Meeder

Kledingcommissie

Marjo Hursepuny

Kledingcommissie

Carmen Doest

Kledingcommissie

Marja Luneburg

Kledingcommissie

Betty Verkaik

Kledingcommissie

U13 CUP committee

Ton Grosjean

Coördinator U13 CUP
06 53474373

Stephan Schilder

Coördinator teams U13 CUP
06 24742878

Arthur Roza

Algemeen
06 44340662

Martin Luneburg

Facilitaire zaken
06 30950240

Hans de Heij

Sponsoring/logistiek
06 51780595

Kees Seip

Sponsoring/logistiek
06 53287093

Michelle Luneburg

Algemeen
06 29588458

Cor Kortlever

Facilitaire zaken
-

Website and webmaster

Bart Jacobs

Website en webmaster

Kimberley Naaktgeboren

Facebook & Instagram